Главная Новости 2019 КамАЗ-65111 - габаритний самоскид

Последние новости

Популярное

КамАЗ-65111 - габаритний самоскид

КамАЗ 65111 - габаритний самоскид виробництва Камського автомобільного заводу. Випуск даної моделі стартував у 2003-му році і продовжується в даний час. Самоскид розроблявся спеціально для транспортування сипучих і будівельних вантажів по будь-яким типам доріг.

Колісна формула шість на шість сприяє тому, що КамАЗ 65111 не відчуває суттєвих ускладнень при експлуатації на бездоріжжі. Розвантаження, навантаження і маневрування на ньому можна виконувати на будь-якій місцевості. Це дозволяє використовувати транспорт для кар'єрних і геологічних робіт.

Висока стійкість моделі досягається за рахунок зниження центру ваги, обумовленого зменшеними бортами кузова. Корисний об'єм платформи КамАЗ 65111 дорівнює 8,2 кубометра. Розвантаження кузова здійснюється назад. Максимальний кут підйому становить 52 градуси

КамАЗ 65111 відноситься до великотоннажним вантажівкам і комплектується класичної для даного виробника кабіною, яка має кілька версій виконання, розрізняють наявністю або відсутністю спального місця і низькою і високим дахом. 3-місцева, металева кабіна, що знаходиться над двигуном. Даний елемент забезпечений термо- і шумоізоляцією, що забезпечують максимальний комфорт в салоні. Велика розмаїтість дозволяє підібрати модель під конкретні потреби, роблячи самоскид максимально універсальним.

Вантажівка може рухатися з граничною швидкістю 80 км / год. Кут подоланого підйому дорівнює 30%.

Споживання палива для автомобіля КамАЗ 65111 різниться з урахуванням пори року. У зимовий період витрата пального становить 29,3 л / 100 км, в літній - 26,6 л / 100 км. Для даної моделі передбачені два паливних бака (170 л, 125 л) загальною місткістю 295 л.

Силова установка вантажівки КамАЗ 65111 розташовується під кабіною. Самоскид комплектується одним з двох типів V-образних 8-циліндрових дизельних двигунів власного виробництва: 740.51-260 або 740.62-280. Обидва агрегати мають функцію проміжного охолодження наддувочного повітря і турбонаддув. Більшого поширення набули версії з двигуном 740.51-260. Силова установка відповідає вимогам «Євро-2». Автомобіль обладнаний стандартною трансмісією з 5 швидкостями і сухим дводисковим фрикційним зчепленням. Вантажівка має ресорну підвіску і гідравлічний привід з пневмоусилителя. Привід здійснюється на всі колеса

В даний час самоскиди даного типу користуються величезною популярністю і визнанням завдяки своїм високим технічним характеристикам, невеликій вартості обслуговування і надійності.

Наш недорогий інтернет-магазин «БАНГА» пропонує оригінальні і сертифіковані запчастини автовласникам вантажних автомобілів КрАЗ, а також МАЗ, КАМАЗ і інші автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва за доступними цінами. «БАНГА» вже більше 7 років займається продажем автозапчастин з доставкою по Україні.

На нашому сайті ви зустрінете різноманітний вибір нових фірмових комплектуючих, які порадують високою якістю і довговічністю. Ми доставимо якісні деталі за мінімальну кількість часу в будь-яке місто України!

Комментарии

Добавить комментарий


Имя (обязательно)
E-mail
:D :lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
 Подписаться на уведомления о новых комментариях
Введите результат опреации: